contrast1.jpg

Witamy

Uczniowie wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2019/2020

Uczniowie wyróżniający się w nauce w klasach I-VIII w roku szkolnym 2019/2020

 

 Kl. 1a

Nadia Dziekan

Maja Gesing

Filip Mucha

Miłosz Romanek

Laura Weryńska

Aleksandra Żuczek

Jakub Burczy

Maja Paź

Kacper Pezda

 

Kl. 1b

Zuzanna Basztura

Borowiec Hanna

Ciepła Nikola

Guzik Julia

Krużel Martyna

Muniak Malwina

Pisarczyk Eliza

Pisarczyk Zofia

Rybak Mokołaj

Sidur Jakub

Trybulec Lena

Zając Zofia

Ździebło Magdalena

 

Kl. 2a

Boreńska Gabriela

Borowiec Szymon

Galary Maksymilian

Maciejak Bartosz

Mazgaj Alvaro

Nowak Szymon

Nowak Weronika

Pezda Dagmara

Skoczylas Julia

Skwara Robert

 

Kl. 2b

Natalia Kulig

Patryk Kapinos

Wiktoria Markowska

Hanna Mróz

Zuzanna Kokoszka

Jakub Stołowski

Michał Świątek

Natalia Kilian

Julia Kusek

Milena Rybak

Wojciech Burak

 

Kl. 3a

Adamczyk Lena

Chłopek Filip

Giża Szymon

Godek Anna

Kosowski Kacper

Latos Julia

Mamica Sara

Przygoda Klaudia

Rec Anna

Ziomek Bartosz

Ździebło Oliwia

 

Kl. 3b

Drozdowski Filip

Frelas Nikola

Grzelak Helena

Korycka Oliwia

Krempa Hubert

Machaj Eliza

Mucha Maciej

Pisula Jessica

Rak Natalia

 

Kl. 4a

Zuzanna Mucha 5,36

Sara Leśniowska 5,18

Hubert Ból 5,0

Kinga Halik 5,0

Julia Klich 4,91

Jakub Dziekan 4,82

Zuzanna Wyzga 4,82

 

Kl. 4b

Jaskółka Julia 5,27

Michał Szrom 5,27

Natalia Potyrała 5,18

Aleksandra Ząbek 5,18

Martyna Rybak 5,09

Amelia Rybak 5,0

Seweryn Tabor 5,0

Magdalena Kokoszka 4,91

Patryk Sikora 4,82  

 

Kl. 5a

Zięba Hubert 5,67

Strycharz Patryk 5,08

Śpiewak Adrian 5,0

Karczmarczyk Zuzanna 4,83

Borońska Kinga 4,75

Osiniak Filip 4,75

Rak Dominik 4,75  

 

Kl.5b

Karolina Russyan 5,33

Natalia Herchel 5,25

Michał Działo 5,17

Hanna Zając 5,17

Małgorzata Zdziebło 5,17

Kacper Kasprzak 5.08

Olivier Gliniak 5,0

Gabriel Krempa 5,0

Patryk Świątek 5,0

Mikołaj Jagódka 4,92

Sebastian Sypek 4,92

 

Kl. 6a

Tomasz Nalepa 5,67

Gabriela Nalepa 5,58

Wiktoria Kapinos 5,33

Kamil Halik 5,17

Olaf Leś 5,08

Aleksandra Godek 5,0

Hubert Mucha 5,0

Oliwia Ździebło 4,83

 

Kl. 6b

Karol Kokoszka 5,33

Oliwia Długosz 5,17

Aleksandra Łabaj 5,0

Konrad Ząbek 4,92

Natalia Skrzyniarz 4,92

Artur Adamczyk 4,83

Mikołaj Drozdowski 4,83

Julia Leśniowska 4,83

 

Kl. 6c

Weronika Klich 5,33

Julita Mucha 5,0

Szymon Leśniowski 4,75

 

Kl. 7a

Julia Kazimierska 4,86

Weronika Sikora 4,86

Paweł Kulig 4,85

 

Kl. 7b

Marlena Guła 5,0

Aleksandra Stołowska 5,0

Kinga Stefanowicz 4,93

Adrian Szelest 4,93

Emilia Czaja 4,79

Aleksandra Szyfner 4,79

 

Kl. 8

Mateusz Dziekan 5,21

Katarzyna Trybulec 5,21

Kacper Sypek 5,0

 

Joomla templates by a4joomla