contrast1.jpg

Witamy

Podziekowania

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy niepedagogiczni!

Dziękuję Wam za ciężką pracę włożoną w wychowanie naszych uczniów. Dziękuję wszystkim za sumienność i obowiązkowość.Za otwartość na zmiany, za ciekawe pomysły, za serdeczność i przyjaźń. Dziękuję za wszystkie podejmowane przez was działania, które miały na celu rozbudzanie ciekawości u uczniów. Każdy sukces jaki się dokonał w naszej szkole, był naszym wspólnym udziałem. Razem budowaliśmy wizerunek naszej szkoły. W ostatnim czasie przyszło nam pracować w niezwykle trudnych warunkach. Ten wyjątkowy czas obfitował w wyzwania i innowacje. Jak zwykle stanęli Państwo na wysokości zadania, zwłaszcza w niezwykle wymagających ostatnich miesiącach wykazali się Państwo kreatywnością, błyskawiczną adaptacją oraz chęcią działania. Życzę Wam, aby wolny czas był czasem odpoczynku i realizacji życiowych pasji.

 

Szanowni Rodzice!

Dziękuję Państwu za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów, za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo-wychowawczy szkoły oraz za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą. Dziękuję za pracę zdalną. Za niezliczone godziny spędzone przy komputerze, cierpliwość i zrozumienie.

Na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Małgorzaty Banik przekazuję podziękowanie za zaangażowanie w życie szkoły i wszelkie podjęte działania mające na celu umilić pobyt uczniów w naszej szkole.

 

Drodzy Uczniowie!

Za nami  trudny okres wytężonej pracy, czas nowych doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. W tym niezwykle wymagającym czasie wykazaliście się dużym zaangażowaniem, wysiłkiem oraz chęcią współpracy. Już za chwilę rozpoczną się tak długo wyczekiwane wakacje. Czekają na was piękne miejsca, wspaniałe przygody, nowi przyjaciele. Pamiętajcie jednak, że udane, szczęśliwe wakacje to wakacje bezpieczne, dlatego bądźcie przezorni i rozsądni. Zachowajcie ostrożność nad wodą, w górach, w miejscach natężonego ruchu. Wróćcie z wakacji wypoczęci i szczęśliwi w nowym roku szkolnym.

 

 Renata Borowiec

Wicedyrektor Zespołu

 

 

Joomla templates by a4joomla