contrast1.jpg

Witamy

Podziękowania

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

/św. Jan Paweł II/

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz cała społeczność uczniowska składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom prywatnym oraz instytucjom, które wsparciem finansowym, rzeczowym, poświęconym czasem i pracą na rzecz szkoły przyczyniły się do jej rozwoju.

Podziękowanie dla Wójta Gminy Czermin Pana Sławomira Sidura, Sekretarza Gminy Czermin Pana Bogusława Pereta oraz Rady Gminy Czermin za wszystkie wspólnie organizowane przedsięwzięcia i każdą sprawę, którą wspólnie udało się nam rozwiązać.

Podziękowanie dla wszystkich sponsorów, którzy wspierali i wspierają naszą szkołę. Dzięki Państwa ofiarności nauka i praca w naszej szkole staje się efektywniejsza i przyjemniejsza. Szczególne podziękowanie kierujemy do firmy Meritum 24, Handy Home, PZL Mielec, Impet, Eldrut, WM Fotografia, Bielenda oraz sklepów Jubilatka, Pszczółka i Sklep Spożywczo-Przemysłowy Lucyna Paluch w Czerminie za wspieranie naszej instytucji.

Podziękowanie dla Rady Rodziców i Rodziców Rad Oddziałowych za całoroczne zaangażowanie, trud i serce włożone w pracę na rzecz naszej szkoły. Dzięki Państwa wsparciu udało się nam zrealizować wiele założonych celów między innymi sfinansować zakup nagród książkowych dla uczniów wyróżniających się w nauce i słodyczy na różne okoliczności. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zawsze mogliśmy liczyć na Państwa zrozumienie, wsparcie i ofiarność.

Joomla templates by a4joomla