contrast1.jpg

Witamy

#DobreWakacje – akcja MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczyna akcję #DobreWakacje. Każdego dnia do końca wakacjibędą zamieszczone na kanałach internetowych MEN informacje o wartościowych przedsięwzięciach edukacyjnych, sportowych czy kulturalnych oraz ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu.

Jako pierwszy prezentowany jest przewodnik „NIEMAPA. Lasy Górnego Śląska”. To bezpłatna publikacja, w której uczniowie i rodzice znajdą propozycje wycieczek przybliżających ciekawe miejsca oraz przyrodę tego regionu.

#DobreWakacje – gdzie szukać informacji?

Informacje o działaniach i inicjatywach skierowanych do dzieci i młodzieży oraz rodziców będą zamieszczane na kanałach MEN w mediach społecznościowych i na stronie internetowej z oznaczeniem #DobreWakacje.


 

Joomla templates by a4joomla