contrast1.jpg

Witamy

Zapisy na świetlicę szkolną w roku szkolnym 2020/2021

Drodzy Rodzice,

W celu zapisu dziecka na świetlicę należy pobrać kartę zapisu tu na stronie internetowej szkoły bądź w sekretariacie. Wypełnioną dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czerminie. Zapisy trwają do dnia 1 września 2020r. (wtorek) włącznie.

Świetlica pracuje w godzinach porannych (od 6.00 – 8.00) oraz popołudniowych (11.50 – 16.15).
Zapisy na świetlicę poranną i do 16.15 (odbiór przez rodziców bądź osoby upoważnione) tylko dla dzieci rodziców, którzy obydwoje pracują zawodowo (do karty zapisu wymagane jest zaświadczenie z zakładu pracy). Tzw. „długa świetlica” czyli do 16.15 jest przeznaczona dla uczniów od pierwszej do piątej klasy włącznie.

Szkoła zapewnia opiekę świetlicową uczniom dojeżdżającym autobusem szkolnym.

 

Wnisek do pobrania

Joomla templates by a4joomla