contrast1.jpg

Witamy

Ferie 2021

W roku szkolnym 2020/2021 ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną z Covid-19 ferie odbywają się jednocześnie na terenie całego kraju w terminie od 4 do 17 stycznia 2021 r. Powiatowy Inspektorat Sanitarny rekomenduje, aby w czasie zimowego wypoczynku uczniowie pozostali blisko swoich miejscowości zamieszkania, w celu ograniczenia mobilności.

Podczas ferii zimowych należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo dziecimłodzieży podczas wypoczynku. Niech ten czas będzie okazją do dobrego odpoczynku i zregenerowania sił. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami bezpiecznego spędzania ferii zimowych.

 

Ferie z TVP

Telewizja Polska przygotowała ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe dla dzieci i młodzieży. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu! 

Więcej: https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin  

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiła się specjalna zakładka dotycząca ferii, w której sukcesywnie będą zamieszczane propozycje na ferie.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla