Konsultacje

Szanowni Rodzice
Zgodnie z wytycznymi MEN od 1 czerwca 2020 r. uczniowie klas IV - VIII mogą uczestniczyć w konsultacjach na terenie szkoły.
Konsultacje nie są lekcjami, mają służyć pomocą, jeżeli uczeń nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z jakimś problemem dydaktycznym. Ze względu na sytuację epidemiologiczną przebywanie uczniów w szkole odbywać się będzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Wszystkie informacje o zasadach uczestnictwa ucznia w konsultacjach - w tym „Deklarację uczestnictwa” oraz harmonogram konsultacji znajdą Państwo w załącznikach do tej informacji.
Uczeń może dołączyć do konsultacji na zasadach opisanych w "Informacji dla rodzica" (załącznik) tj. po uprzednim poinformowaniu wychowawcy i przesyłaniu wypełnionej i podpisanej przez rodzica „Deklaracji” (scan/zdjęcie) na adres mailowy szkoły: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. z jednodniowym wyprzedzeniem (do godz.12.00) lub jej dostarczeniu w dniu konsultacji. Jest to spowodowane koniecznością organizacji zajęć zgodnie z wytycznymi MEN i GIS w związku z COVID-19.
Jednocześnie informuję, że uczniowie w dalszym ciągu mają możliwość konsultowania się ze wszystkimi nauczycielami on-line.


Wicedyrektor Zespołu
Renata Borowiec

>POBIERZ<

Konsultacje - informacje dla rodziców

 

>POBIERZ<

Harmonogram konsultacji kl.4-8

 

>POBIERZ<

Deklaracjia uczestnictwa w konsultacjach

 

 

 

Joomla templates by a4joomla