Z radością informujemy o kolejnych sukcesach uczniów naszej szkoły w konkursach językowych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.
W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Archimedes Lingua Plus” uczniowie klas 3–8 osiągnęli znakomite wyniki. Wzięło w nim udział 74 uczniów.
Laureatami I stopnia z wyróżnieniem zostali:
- Weronika Śpiewak (kl. 3b),
- Jan Brzychcy (kl. 6a).
Laureaci I stopnia:
- Maja Bugaj (kl. 4b),
- Szymon Róg (kl. 6b),
- Katarzyna Russyan (kl. 6b),
- Marcin Śpiewak (kl. 8b).
Laureaci II stopnia:
- Franciszek Kseń (kl. 4a),
- Kornelia Adamczyk (kl. 6a).
Laureaci III stopnia:
- Milena Ogorzałek (kl. 4a),
- Dariusz Rec (kl. 5a),
- Kornelia Adamczyk (kl. 6a),
- Jakub Waręda (kl. 7a).
Laureaci IV stopnia:
- Malwina Wróbel (kl. 3b),
- Aleksandra Żuczek (kl. 7a).
Laureaci V stopnia:
- Julia Opałacz (kl. 6a),
- Miłosz Romanek (kl. 7a),
- Zofia Zając (kl. 7b).
Powody do dumy przyniósł również Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Językowy „Imagine UK”. Wśród nagrodzonych znaleźli się:
- Paweł Łapa (kl. 5a), który zdobył III miejsce,
- Martyna Frelas (kl. 2a), która otrzymała wyróżnienie
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursów. Życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania pasji do nauki języka angielskiego!
Koordynator konkursów
Jolanta Zięba
