Dzień Babci i Dziadka w klasach trzecich

„Babciu, Dziadku, w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta…”

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego w naszej szkole nie mogło zabraknąć uroczystości przygotowanej specjalnie dla Dziadków. Obchody Dnia Babci
i Dziadka odbyły się 24 stycznia 2024 r.

W pięknie udekorowanej sali uczniowie klas trzecich przedstawili programy artystyczne przygotowane specjalnie na tę okazję. Były to wzruszające wiersze, przedstawienie pt. „Współczesny Czerwony Kapturek”, gra na instrumentach oraz pięknie zaśpiewane piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

 Na uroczystości obecna była Dyrektor szkoły mgr Anna Opałacz, która podziękowała Szanownym Gościom za przybycie i złożyła Im najserdeczniejsze życzenia. Wszyscy Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Babci i Dziadkowi za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane  łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków. Dzieci obdarowywały swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi laurkami z życzeniami i prezentami. Były także pamiątkowe zdjęcia, oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć
i Dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile
z wnukami. 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego wspaniałego dnia. Dziękujemy za zaangażowanie i okazane serce w przygotowaniach. Szczególne podziękowania składamy na ręce Mam, które zorganizowały słodki poczęstunek oraz wspaniale zajęły się przyjęciem tak zaszczytnych gości – Babć i Dziadków.

                                                                                                            mgr Jadwiga Peret

mgr Danuta Mazur