Rozstrzygnięcie konkursu na najaktywniejszego czytelnika

,,Czytanie jest jak podróż do innego świata, gdzie czas się zatrzymuje i wszystko jest możliwe”
/Stephen King/

Po wnikliwej analizie ilości książek wypożyczonych przez uczniów naszej szkoły w II półroczu roku szkolnego 2025/2026 wyłoniono najaktywniejszych czytelników w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klasy I-III:

Piotr Liszka, kl. 1a (28 książek, w ciągu całego roku- 43),

Pola Leśniewska, kl.3b (27 książek, w ciągu całego roku- 41),

Liliana Szęszoł, kl. 2a (23 książki, w ciągu całego roku- 58),

Julia Stala, kl. 3b (16 książek, w ciągu całego roku- 25),

  • klasy IV-VIII:

 Ilona Sieńkowska, kl. 4a (21 książek, w ciągu całego roku- 42).

W dniach 25-26 czerwca 2026 r. uczniowie odebrali dyplom i nagrodę książkową. Gratulacje dla wzorowych czytelników! Niech inni biorą z Was przykład!