,,Czytanie jest jak podróż do innego świata, gdzie czas się zatrzymuje i wszystko jest możliwe”
/Stephen King/
Po wnikliwej analizie ilości książek wypożyczonych przez uczniów naszej szkoły w II półroczu roku szkolnego 2025/2026 wyłoniono najaktywniejszych czytelników w dwóch kategoriach wiekowych:
- klasy I-III:
Piotr Liszka, kl. 1a (28 książek, w ciągu całego roku- 43),
Pola Leśniewska, kl.3b (27 książek, w ciągu całego roku- 41),
Liliana Szęszoł, kl. 2a (23 książki, w ciągu całego roku- 58),
Julia Stala, kl. 3b (16 książek, w ciągu całego roku- 25),
- klasy IV-VIII:
Ilona Sieńkowska, kl. 4a (21 książek, w ciągu całego roku- 42).
W dniach 25-26 czerwca 2026 r. uczniowie odebrali dyplom i nagrodę książkową. Gratulacje dla wzorowych czytelników! Niech inni biorą z Was przykład!



