Lista kandydatów przyjętych do Przedszkola Publicznego
w Czerminie na rok szkolny 2021/2022
L.p. | Nazwisko i imię dziecka (w porządku alfabetycznym) |
1. | Adamczyk Martyna |
2. | Babińska Lidia |
3. | Babińska Małgorzata |
4. | Bartosiak Laura |
5. | Biesiadecki Igor |
6. | Bleamba Witold |
7. | Błoniecka Barbara |
8. | Borowiec Gabriel |
9. | Ból Blanka |
10. | Brzychcy Karol |
11. | Bugaj Hanna |
12. | Chmielewska Claudia |
13. | Chrabąszcz Liliana |
14. | Ciepła Aleksandra |
15. | Forczek Szymon |
16. | Gródecka Sara |
17. | Gruszka Ignacy |
18. | Gruszka Wojciech |
19. | Jachym Jan |
20. | Janisz Stanisław |
21. | Kania Emilia |
22. | Kapinos Amelia |
23. | Kapinos Filip |
24. | Kasprzak Klara |
25. | Kasprzak Wojciech |
26. | Kieszek Hubert |
27. | Kilian Piotr |
28. | Klara Anna |
29. | Kobylarz Jakub |
30 | Kochanowska Alicja |
31. | Kokoszka Mikołaj |
32. | Kokoszka Oliwia |
33. | Kołacz Maria |
34. | Kulig Maria |
35. | Leś Anna |
36. | Liszka Maja |
37. | Liszka Piotr |
38. | Łapa Zuzanna |
39. | Małek Milena |
40. | Mazgaj Krzysztof |
41. | Mazur Maja |
42. | Midura Jakub |
43. | Midura Karol |
44. | Miłoś Nikola |
45. | Miodunka Alan |
46. | Misiak Wiktoria |
47. | Mokrzycka Wiktoria |
48. | Nowak Wojciech |
49 | Obara Aleksander |
50. | Obara Igor |
51. | Pazdyk Julia |
52. | Piątek -Gesing Julia |
53. | Piwnica Maja |
54. | Płatek Mikołaj |
55. | Ratajczyk Aleksandra |
56. | Rec Szymon |
57. | Salwierz Adrian |
58. | Serafin Kornelia |
59. | Skawińska Milena |
60. | Snuzik Kacper |
61. | Stala Aniela |
62. | Stolarz Paweł |
63. | Surowiec Bartosz |
64. | Surowiec Maria |
65. | Ziomek Julita |
66. | Ziomek Wiktoria |
67. | Zych Julian |
68. | Żak Luiza |
Data podania do publicznej wiadomości listy: 16.04.2021r.
mgr Marta Zięba
Wicedyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czerminie
Lista kandydatów nieprzyjętych do Przedszkola Publicznego w Czerminie
na rok szkolny 2021/2022
Lp. | Nazwisko i imię dziecka (w porządku alfabetycznym) |
1. | Ciombor Jakub |
2. | Dolina Magdalena |
3. | Dziekan Szymon |
4. | Godek Jan |
5. | Jarosz Aleksandra |
6. | Kapinos Maciej |
7. | Kukliński Paweł |
8. | Myjak Wojciech |
9. | Smoleń Julia |
10. | Wolak Maja |
Data podania do publicznej wiadomości listy: 16.04.2021r.
mgr Marta Zięba
Wicedyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czerminie
LISTA REZERWOWA (dzieci będą przyjmowane w ciągu roku szkolnego w miarę posiadania przez przedszkole wolnych miejsc)
Lp. | Nazwisko i imię dziecka (w porządku alfabetycznym) |
1. | Gruszka Antoni |
2. | Kapinos Przemysław |
3. | Kukliński Karol |
4. | Latos Zuzanna |
5. | Piechota Aleksandra |
6. | Wróbel Iga |
Data podania do publicznej wiadomości listy: 16.04.20121r
mgr Marta Zięba
Wicedyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czerminie